Zmeny v ISCP za posledný mesiac: nová zastávka Zvolen, TESCO (tescobusy), ide vzniknúť nová zast. "Šumiac, pod mostom" (žeby na rázc. k Červenej Skale pod želez. mostom breznianskeho zhlavia?), ide sa premenovať Zvolen, CMK, resp. Cesty, Mosty, Konštrukcie na STRABAG (no konečne), niečo chystá... ?
folky
Tú prímestkú linku som si pozeral, len ma zmiatol ten názov Kráľová-vrchy ...
Na Pršianskej zatiaľ nebývam, len sa chystám.