Reply on: cerno #44452:
Samozrejme, ze mu ide o zisk. A to je spatne? Ty by si pracoval zadarmo?Zda sa ti, ze napriklad sukromna Student Agency poskytuje v autobusovej doprave zle a drahe sluzby? Ze statny dopravca by verejne blaho v dialkovej doprave zaistil lepsie? Buduci rok budeme moct aj v zeleznicnej doprave porovnat sluzby statnych drah a sukromnika, ktoremu ide o zisk (RegioJet).
S499.1023