Bude nová tarifa CP u Vás? Chcem sa opýtať, kde sa dá do týchto dokumentov nahliadnuť. Resp. budú na stránkach mesta, dopravcov v zákonnej lehote, alebo len vyvesené v spojoch? (nepoznám BB pomery, diky)
"Lístky na dlhšie obdobie sme nazavádzali, nakoľko sme s tým v minulosti nemali dobré skúsenosti. Len málo ľudí si kúpi lístok na tri mesiace či pol roka alebo sú problémy s vrátením peňazí ak cestujúci tento lístok málo využíval."
BB-715BE ešte od návratu z bratislavy na linke nebola...a s papierom behá BB-716BE...na inej linke si ju vidieť mohol..keďže každý deň robí spoje aj L1 aj L6
kolega sa mi zvykol stazovat na nepouzitelnost MHD na trase Sekier - stanica. Ja sa neviem vyjadrit, vo Zvolene sa pohybujem vyhradne peso, na biku, ci aute.
... a preto asi aj v prípade Zvolena nemožno očakávať z ich produkcie niečo, čo by pomohlo skutočne optimalizovať súčasnú (a nevyhovujúcu) sieť linkového vedenia v MHD ZV.
DIC postupne zbiera referencie, robili uz kadeco. Maju vypracovany model ako vyhodnotit obsadenost vozidiel a zatazenost jednotlivych tras. Lenze este som nepocul o pripade, kedy by bol ich vystupy pouzitelne. No a navrhy linkovania su jedna katastrofa.
Mal platiť, lenže na zasadnutí zastupiteľstva o tom nehlasovali, alebo čo a majú o tom hlasovať ak už nehlasovali a bude platiť predpokladám od 1.7. no a mal platiť tiež nový cp už od 15.3., ale tiež to posunuli a to na september. Však aj tá firma z Blavy tuším DIC robí nejaký audit či čo.
Aj ja by som rad poznal cennik v podobe, v akej bol nakoniec schvaleny (predpokladam ze uz bol). Napriklad vo Zvolene je navrh zverejneny, avsak ten mal platit od 1. maja a uz je jun.
Tak zas nepoznam vela miest na Slovensku kde vsetko v MHD ma fungovat tak ako ma. Napriklad DPB si nesplnil povinnost 15 dni vopred informovat o zmene asi ani raz za posledne roky
Však to je ten zásadný problém viacerých tu diskutujúcich (a to nielen tých nežijúcich v BB, ako ty), že za toľké roky stále nechcete pochopiť, že v BB v rámci rôznych vecí a napr. aj v MHD nič nefunguje podľa nejakých všeobecne zaužívaných štandardov, ktoré su možno úplne bežné inde a potom tu prezentujete svoje predstavy a hodnotenia skutoènosti podľa týchto predstáv, nie podľa reality, predpisov a pod.
Ja sa nepamätám, že by mesto na svojej stránke niekedy v histórii zverejnilo rozhodnutie o vydaní cenového výmeru a pod. (maximálne ak niekedy, tak sa jednalo o dodatoènú tlaèovú správu hovoriacu o dôsledku vydania nejakého rozhodnutia).
Si vezmi, že primátor Traktor na základe svojho ľubovoľného rozhodnutia bez potreby o tom diskutovať, či pre mesto nieèo získať, sa zbavil mestského majetku v DPMBB a možnosti si doslova robiť dopravu podľa potreby mesta. Opak bol pravdou - straty a uspokojovanie súkromnej firmy vývozom majetku do inej galaxie a štedré dotácie.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
PIT
Ja sa nepamätám, že by mesto na svojej stránke niekedy v histórii zverejnilo rozhodnutie o vydaní cenového výmeru a pod. (maximálne ak niekedy, tak sa jednalo o dodatoènú tlaèovú správu hovoriacu o dôsledku vydania nejakého rozhodnutia).
Si vezmi, že primátor Traktor na základe svojho ľubovoľného rozhodnutia bez potreby o tom diskutovať, či pre mesto nieèo získať, sa zbavil mestského majetku v DPMBB a možnosti si doslova robiť dopravu podľa potreby mesta. Opak bol pravdou - straty a uspokojovanie súkromnej firmy vývozom majetku do inej galaxie a štedré dotácie.