Cestujúcich v autobusoch čaká vyššia ochrana práv
http://novohrad.sme.sk/c/5764038/cestujucich-v-autobusoch-caka-vyssia-ochrana-prav.html
http://novohrad.sme.sk/c/5764038/cestujucich-v-autobusoch-caka-vyssia-ochrana-prav.html
To znamená, že 30Tr sú ťažšie o 400kg! Ach jo... ?
kvorka
Pán riaditeľ Snopko, dá sa rozumne (a naozaj nezaujato, veď fondy sú už tu, netreba sa pchať do niečej zadnice v Libchavách či mestskom úrade) vysvetliť tá perla o hmotnosti?
Re #43322 JJ: presne tak, je to len odpútavanie od skutočných problémov, a tváriť sa že aká to spása prišla. Veru, aj tie komunikácie a zastávky ostanú na tom rovnako.