"V pravidelnej autobusovej doprave má dopravca prepravnú povinnosť (Čl.1 ods.5) voči každému cestujúcemu, ktorý sa chce prepraviť do zastávky na autobusovej linke a ktorý je v čase odchodu autobusu podľa cestovného poriadku na zastávke pripravený nastúpiť do autobusu. "
.. A prosimta prestan riešit blavu v sekcii BB trošku odveci nie ?.
kallokallo1
Ale najväčšia sranda príde vtedy keď už nemáš čo vydávať a začneš tiež cestujúcim vydávať centy-vtedy zrazu všetci začnú protestovať že oni centy nechcú-lebo myslím- že keď centy môžem prijať tak ich aj môžem vydať.A zas je tu jeden rozdiel-a to že keď ti príde pravidelný cestujúci ktorému fakt došli peniaze a dá ti nejaké centy, a je rozdiel keď ti pravidelne tí istí cestujúci deň čo deň dávajú nie nejaké centy ale to majú vyrátané a napr.ti dajú každý deň za 20 centov v jedno a dvoj centovkách.To potom ako nazvať? ?