Údajne má prísť do BBDS na GO žilinská 15Tr-ka #203 ?
Tak som si otestoval nový úsek R1-ky. Žiar-BB za 20 minút... Zatiaľčo na novom úseku sú nové smerové tabule, na pôvodnej obchádzke ostali staré napriek tomu, že na Strážach ostalo len jedno odbočenie do/zo Zvolena v smere na BB.
Upozornenie pre fotografov: o pár dní by mala skončiť reklamná kampaň na ´červené bodky´, takže ak chce niekto ešte fotiť, tak nech sa poponáhľa. ?
Tak som si otestoval nový úsek R1-ky. Žiar-BB za 20 minút... Zatiaľčo na novom úseku sú nové smerové tabule, na pôvodnej obchádzke ostali staré napriek tomu, že na Strážach ostalo len jedno odbočenie do/zo Zvolena v smere na BB.
Upozornenie pre fotografov: o pár dní by mala skončiť reklamná kampaň na ´červené bodky´, takže ak chce niekto ešte fotiť, tak nech sa poponáhľa. ?
TeBeCe
Medzi Bratislavou a Viedňou jazdia denne tri páry InterCity (IC) vlakov, ktoré od nového grafikonu vlakovej dopravy budú prichádzať a odchádzať zo železničnej stanice Wien Westbahnhof a nie zo železničnej stanice Wien Südbahnhof ako podľa súčasného grafikonu vlakovej dopravy.
Táto zmena je kvôli lepšej nadväznosti IC vlakov na vlaky do Linzu, Salzburgu, Nemecka, Švajčiarska a späť, ktoré odchádzajú a prichádzajú do železničnej stanice Wien Südbahnhof. ?