Údajne má prísť do BBDS na GO žilinská 15Tr-ka #203 ?
Tak som si otestoval nový úsek R1-ky. Žiar-BB za 20 minút... Zatiaľčo na novom úseku sú nové smerové tabule, na pôvodnej obchádzke ostali staré napriek tomu, že na Strážach ostalo len jedno odbočenie do/zo Zvolena v smere na BB.
Upozornenie pre fotografov: o pár dní by mala skončiť reklamná kampaň na ´červené bodky´, takže ak chce niekto ešte fotiť, tak nech sa poponáhľa. ?
Tak som si otestoval nový úsek R1-ky. Žiar-BB za 20 minút... Zatiaľčo na novom úseku sú nové smerové tabule, na pôvodnej obchádzke ostali staré napriek tomu, že na Strážach ostalo len jedno odbočenie do/zo Zvolena v smere na BB.
Upozornenie pre fotografov: o pár dní by mala skončiť reklamná kampaň na ´červené bodky´, takže ak chce niekto ešte fotiť, tak nech sa poponáhľa. ?
PIT
A to som ešte netušil, že mi o štvrťhodinu teta s veľkým rozčarovaním dá do ruky CL 502561/-1 z rána zo spoja L1/808, ktorý bol už na Nám. slobody vytlačený o 8:23:14 s vyše 10 minútovým meškaním a to nastupovala medzi prvými a za ňou bolo ešte veľa ľudí, takže reálne meškanie bolo ešte výraznejšie.