Reply on: 810zssk #41312:
práveže všeobecne je dobré skrátiť interval, ale na rovinu: myslíš si, že v BB dôjde k skráteniu súčasných intervalov? Po tom čo predĺžili interval L22 (z 10/12/18 na súčasných 20/30/35*)? Podľa mňa nie. A neplatí matematika: 1kĺb = 2sóla, a to ani spolovice. 2 sóla = 2vodiči, a to sú pre DPM nežiadúce náklady. V súčasnej šetrnej dobe by preto z tých 19 kusov plánovaných trolejbusov bol dobrý pomer 9+10. A to práve s ohľadom na súčasnú situáciu, nielen finančnú ale aj akcionársku a pod. ? Čiže v tomto som ja skeptik. ?
Solider