Reply on: expresbb #39181:
1522 si asi pre to dlho nevidel, pretože od leta je odstavená. Mala prejsť vraj "GO" ale strašne rýchlo sa na to vy...ali. Dotrhané mechy ?. Každý den chodím (naneštastie, ale musím) trolejbusom zo školy, a vždy keď prší tak mám sprchu v cene cestovného keď stojím v mechu._____________________
http://www.flickr.com/photos/39249443@N03/sets/72157622848813947/ - tutaj fotky z leta na žiadosť DADORIUSa. Prosím pekne, v takýchto "skvelých" a "moderných" trolejbusoch v "skvelom stave" sa vozíme.
Re #39177 BZUCO: Autobusoch? Pokiaľ viem tak vačšina 731/732 bola v ovela lepšom stave ako trolejbusy.
A hlavne nechcem vidiet troleje ktory su tak zhnite že ked zatukam na plech tak padne kus plechu
expresbb
Re #39183 vladis888: Tak to je tiež zaujímavé. Asi sa boja.
Re #39184 kvorka: Nechcem byť škodoradostný Ale najviac by ma potešilo, keby museli zaplatiť tých 95% a mesto by im dalo košom s MHD.