Nedá mi to aby som si trošku nezaspomínal na krátkodobú návštevu Ostravy:
http://www.solarisbus.pl/cz/trollino,26,Solaris_Trollino_12,3,0.html
http://www.solarisbus.pl/cz/trollino,28,Solaris_Trollino_18,3,0.html
http://www.solarisbus.pl/cz/trollino,26,Solaris_Trollino_12,3,0.html
http://www.solarisbus.pl/cz/trollino,28,Solaris_Trollino_18,3,0.html
Bystrican.