Výluky na trati BB-BR:
Na trati Banská Bystrica-Červená Skala (172) bude výluka medzi stanicami Banská Bystrica - Slovenská Ľupča od stredy (20.10.2004) do nedele (24.10.2004), vždy od 7.10 do 10.10 hod.
Na trati Banská Bystrica-Červená Skala (172) bude výluka medzi stanicami Banská Bystrica - Slovenská Ľupča od stredy (20.10.2004) do nedele (24.10.2004), vždy od 10.55 do 12.40 hod.
http://www.zsr.sk/naautdop.php
Na trati Banská Bystrica-Červená Skala (172) bude výluka medzi stanicami Banská Bystrica - Slovenská Ľupča od stredy (20.10.2004) do nedele (24.10.2004), vždy od 7.10 do 10.10 hod.
Na trati Banská Bystrica-Červená Skala (172) bude výluka medzi stanicami Banská Bystrica - Slovenská Ľupča od stredy (20.10.2004) do nedele (24.10.2004), vždy od 10.55 do 12.40 hod.
http://www.zsr.sk/naautdop.php
Petik
BTW: ten napichnuty "vodovod" minuly tyzden bol podla mojho brata "hovnovod" a smrdela vraj cela Radvan.
Re #3733 precislovanie - bolo to na zaciatku prazdnin 90/91.
re #3728 testovaci okruh: Ano, toto si velmi dobre pamatam, ako sme tam s kamaratmi slintali pri pohlade na trolejbus (zeny nas v tom case este prilis nezaujimali ? ). Najprv tam jazdila len 14Tr, potom pribudla 15Tr. Za dverami mali drevenu latu s cedulkou nieco ako "Zakaz vstupu".
Vyhybka z Namestia V.I.L. do lava k ZST tam bola este aj za ostrej prevadzky, kedy ju demontovali si uz presne nepamatam.