Reply on: PIT #37725:
Naco je firemne forum? Na to aby sa tam uvadzali OFICIALNE STANOVISKA FIRMY. Ked si majitel zmysli blbost, ma sa tam napisat ta blbost. Prestan nezmyselne obhajovat DPMBB aj tam kde nie je co obhajovat. KAZDY robi chyby, robila ich aj SAD BB aj DPMBB, dolezite je si to priznat.
Na zaver opat pripominam, stale povazujem (ak to tak detsky nazveme) za "dobrych" DPMBB a "zlych" SAD ZV. Len sa mi nepaci ta neobjektivnost.
BB-Schuhu
Nesúhlasím s tým, že by sa na mňa nalepilo málo faktov. Pamätám si ešte dosť dobre (možno na dôchodku to už bude horšie ? ) čo sa tu udialo. Všetci poznáme akými praktikmi tu kto bojoval voči SAD BB, v neposlednom rade aj voči DPM BB (keď sa snažil zaviesť trolejbusovú dopravu a mnohé ďalšie). Nie, nezabudol som - pamätám si to (takmer) tak ako aj ty. Rovnako poznám dobre tvoj názor na túto vec a ja ti ho neberiem. Ale za tým, že vrátenie NP vozidla do premávky bolo pre cestujúcich pozitívne, za tým si stojím!!! Mohol to robiť DPM BB, ale nerobí a čo ja mám teraz akože? Plakať do smrti? Sťažovať sa na lampárni? Ja ale nie som ochotný sa tu večne sťažovať. O dopravu sa zaujímam, pretože je to môj koníček (vždy bol a vždy bude). Iné by bolo, keby som bol právnik, ale nie som...