Reply on: PIT #37710:
Som rad, ze zostava stale este niekto, kto ani po niekolkorocnom vymyvani mozgov ma odvahu nazvat svinstvo svinstvom a zlodeja zlodejom. Obcas, ked vsetci sklonili hlavy a pristupili na podmienky, ktore su diktovane, je dobre mat cloveka, ktory si nenecha zastriet vedomie. Vdaka ti, pane inzenyre, za tvoj postoj, aj ked si nim nicis srdcovocievny system.
router
a dnes na tajovskeho ulici nieco pred 16/00 som videl nizkopodlazny autobus DPMBB na linke 80.
znamena to ze uz DPM pouziva autobusy aj na MHD?