Reply on: brefos #37403:
tak fajn, sa teším že neskočíš...kto sem bude potom písať,radšej hoď ten rupsak... a vieš, niektorí vodiči aj tu v MHD sú tiež nevidiaci a farboslepí zároveň, im nepomôžu ani neónové farby, no ale teraz svieti slnko, tak sú oslepení asi..sa majú na čo vyhovoriť, len neviem či im to aj v zime prejde,..ale potom budú zase 2 metrové záveje, tak tiež neuvidia ľudí poniektorí ?
brefos