Reply on: Janka1 #37409:
No môžem Ti povedať, že situácia, ktorú si popísala, by bola v Nitre "na vyhazov", prípadne nejaké polročné obdobie bez prémií. Také chovanie vodiča ani nemá zmysel komentovať, nieto tolerovať.
Ja samozrejme neplanujem vytasit sa s 50kou a kupovat listok, ale ked mi bude frflat na 10ku, nebodaj 5ku tak mu nieco (slusne samozrejme) poviem. Ono to celkom funguje, hlavne v tych castiach kde este stale plati vodic is boss a zakaznik cvarga.. zostanu trochu mimo 
No dobre neskočím, hodím rupsak pred vozidlo ?
BB-Schuhu