Reply on: brefos #37401:
bože, hádam nebudeš riskovať život....pre takého uja a možno vás naozaj nevidel na zastávke...ste boli neviditeľní všetci, vieš niekomu ani okuláre nepomôžu...a ujo z Očovej.., hm, neviem, radšej by som nečíhala...skôr by som napísala sťažnosť, keď už... ☺
PIT
Aj podľa fotiek v tom prípspevku je zrejmé, že v súlade so zákonom tie CP nie sú a nové je tam akurát tak to intergalaktické logo MHD a rozdelenie stĺpca s minútami odchodov spojov, čo však je nové akurát tak v zvolenskej galaxii, keďže EMtrest túto možnosť (i keď dosť amatérsky) ponúka už pekne dlho a dokonca sa to v BB podarilo dať občas (i keď asi skôr omylom) na označník SAD BBDS aj skoro 5 rokov dozadu.