Chválim nové fotografie! ? Na niektorých som sa dobre zasmial, hlavne na tých komentároch! ? Ale s tými označníkmi by mohli niečo spraviť... ☺ Typujem, že na Ul. 29. Augusta je ešte stále na označníku napísaná L26, ktorá už tadiaľ nepremáva... ? Alebo žeby tam ani nebola pred tým? ?
draxter