Reply on: karosaB952e #37343:
ja sa to pýtam tiež furt, rovnako ako to, kedy sa opravia označíky na zastávkach, ale asi sa majetková účasť SAD ZV v DPMBB prejavuje už teraz v tom, že nikto ti (mi) neodpovie, a naviac som čítal na ich lvastnom fóre otázky, na ktoré nei sú odpovede zopár mesiacov. Asi by ich 5 min zabilo, neviem ? Doteraz bol človek zvyknutý na inú kvalitu.
BB-Schuhu
Veľmi zaujmavý článok so železničnou tematikou bol dnes uverejnený na našej turistickej webovej stránke hiking.sk.
Tu je link: http://hiking.sk/hk/ar/1229/po_stopach_tatranskeho_expresu.html
Ja by som snáď doplnil jeden môj podobný objav. Pri turistickom prechode z Babinej do Vígľašskej huty, na okraji lesa, na od civilizácie ďaleko vzdialenom mieste - medzi obcou Zaježová a lazom Polomy-Blýskavica, som objavil osobný vozeň (riadnej dĺžky, žiadny prívešák k motáričku). Označenie vám nepoviem, lebo až tak sa v tom nevyznám. Bolo to v r. 2004, no možno ešte teraz tam je. Ale už vtedy z neho rástli stromy. Taktiež je mi záhadou, ako sa tam takýto kus dostal, keď najbližšia železničná trať prechádzajúca cez Sásu je od danémo miesta vzdialená dobrých 15 km, bez akejkoľvek dostupnej cesty - uprostred lesa a lúk.