Reply on: karosaB952e #37343:
ja sa to pýtam tiež furt, rovnako ako to, kedy sa opravia označíky na zastávkach, ale asi sa majetková účasť SAD ZV v DPMBB prejavuje už teraz v tom, že nikto ti (mi) neodpovie, a naviac som čítal na ich lvastnom fóre otázky, na ktoré nei sú odpovede zopár mesiacov. Asi by ich 5 min zabilo, neviem ? Doteraz bol človek zvyknutý na inú kvalitu.
BB-Schuhu
No ale úplne ideálne by bolo, keby sa nočáky obnovili - ale nie tak ako boli doteraz, ale už na inakšej úrovni (nejaké linky N1, N2 - tak aby bola obsluha zabezpečená rovnomernejšie (doteraz medzi 23:50 a 2:20 nešlo nič v smere do Sásovej) a hlavne aby boli zabezpečené prípoje na nočné autobusové linky + nočný pondelkový vlak smer ZV, BA).