Ešte dve otázky:
- trolejbusy na stanicu najskôr premávali z nábrežia priamo, nie okolo Lenina (ak sa dobre pamätám, neboli v tom smere ani drôty). Kedy sa dostavil aj opačný smer, vie niekto dátum? A kedy bola doprava presmerovaná na túto trať?
- ak sa dobre pamätám, okruh stanica - 29. augusta - Čsl. armády - stanica bol postavený prvý, na testovaciu prevádzku. Vie mi niekto túto informáciu potvrdiť, prípadne doplniť aj dátumami?
- trolejbusy na stanicu najskôr premávali z nábrežia priamo, nie okolo Lenina (ak sa dobre pamätám, neboli v tom smere ani drôty). Kedy sa dostavil aj opačný smer, vie niekto dátum? A kedy bola doprava presmerovaná na túto trať?
- ak sa dobre pamätám, okruh stanica - 29. augusta - Čsl. armády - stanica bol postavený prvý, na testovaciu prevádzku. Vie mi niekto túto informáciu potvrdiť, prípadne doplniť aj dátumami?

tr3mp