Reply on: VLK #37097:
"Ďalšou vecou je starostlivosť príslušného dopravcu o systém, rovnako aj technické problémy systému, ktoré dodávateľ neodstránil (u iných dopravcov to funguje)."> poviem ti tak, nech je SAD ZV zložená z akýchkoľvek debilov (a to tam je skutočne výstavná zbierka), tak ma ťažko presvedčíš, že prevádzkovateľ, resp. užívateľ môže za to, že z karty zmizne kredit alebo po dobití kreditu sa zostatok na karte nezvýši o takú čiastku, ale sa objaví záporný kredit a pár týždňov dozadu systém vôbec neevidoval CL zakúpené z karty a tržby z nich.
A to si potom ešte skús pýtať od EMtrestu, nech ti zjedná nápravu alebo dokonca náhradu vzniknutých škôd, ktorých svojím systémom spôsobil už v státisícoch korún, to len objavíš skvelú "ochotu".
Habibi