Reply on: Agent007 #36843:
no to sa mi nezda. doteraz chodila zo starej sasovej hore na karpatsku a potom na rudohorsku. teraz to je opacne. zo starej sasovej ide na rudohorska posta, rudohorska stred a karpatska. a opacny smer presne opacne.
To abych isiel 4:45 pesobusom na stanicu a plny kramov
Kami
Ale inak je to hlupost, niekto zle videl.