no to sa mi nezda. doteraz chodila zo starej sasovej hore na karpatsku a potom na rudohorsku. teraz to je opacne. zo starej sasovej ide na rudohorska posta, rudohorska stred a karpatska. a opacny smer presne opacne.
Som zvedavy, kedy ti retardi zverejnia novy CP! V stredu rano o 5:00 musim cestovat na zel. stanicu! A teda moja linka 20 je otazna. Bodaj by ich slak trafil! (na zastavkach stale nic nie je)
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
brefos