Reply on: mimi #3663:
HELP ~> CVR=celovozidlová reklama a že na tej linke k Tescu si už Kami predstavuje trolej 1006 s touto reklamou. ?
).
Ina vec je, keby ho presunuli na novu linku 98 do Sasky
A zadara :))
Trolejová vežka Renault 220 dCI BB-351BM!!!:-)
Petik
Mozno by som to potiahol este kusok dalej, zhruba k ZVT, aby cela Zvolenska cesta mohla byt obsluhovana aj z opacnej strany, ale to by uz bol asi zbytocny luxus. Plus by to chcelo postavit 1-2 lavky pre pesich... uz dnes prebehuje ponad dialnicu kvantum ludi.
Zmeny v linkove vedeni si predstavujem nasledovne:
L8 Tesco/Zvolenska cesta - Zel.stanica (celodenny celotyzdenny interval 30min)
L55 Hronsek-Vlkanova-Badin-Kremnicka-Vozovna (len v spicke/pripadne v sedle len vybrane spoje: -Zvolenska cesta-po dialnici-Micinska)
L52 po dialnici ako L55
V zastavke "Vozovna" v sedle a cez vikendy zabezpeceny tarifne zvyhodneny prestup na L2 a L3.