Reply on: PIT #36400:
Chlapče drahý, otierať pusinku si si mohol na verejnej diskusii, ale na to bol treba guráž a ešte niečo...
A to tu zjavne absentuje, tak len do toho.
A nehovoriac o tom, že význam tejto linky náramne vstúpol po otvorení ESC. Ale o tomto sa tu už diskutovalo, nechcem to znova otvárať. Ja sa budem vedieť vyjadriť až vtedy, keď uvidím nejaký konkrétny návrh.
BB-Schuhu
http://www.mestskadoprava.net/galeria/picture.php?/29380/category/1230