Ako vidím, tak od 1.7. 09 sa budú meniť aj iné linky okrem MHD...
A nehovoriac o tom, že význam tejto linky náramne vstúpol po otvorení ESC. Ale o tomto sa tu už diskutovalo, nechcem to znova otvárať. Ja sa budem vedieť vyjadriť až vtedy, keď uvidím nejaký konkrétny návrh.
brefos
http://portal.cp.sk/Data/L702802_090612_25018.pdf