Reply on: expresbb #36297:
Že vraj zvýšenie komfortu ? jooooooooj ta šme še pobavili ? som celá happy, keď môžem cestovať autobusmi /ak sa tie zdochliny ešte volajú autobus/si ma dnes večer úprimne rozosmial !! Teda pardon Marka Jágerčíkovie ?
expresbb
http://www.opzp.sk/vyzvy/aktualne-vyzvy/vyzvy-k-prioritnej-osi-3-1-II/
Re #36291 810zssk: Vždy lepšie ako naše staré autobusy v BB.