Reply on: Majkl #3264:
O mesacnikoch v Martine som pisal hned po zavedeni cipovych kariet.Zakl. cestovne v buse 12 Sk, cipova karta 10 Sk. A pozor! Tam sa da karta dobijat aj priamo v buse! (v BB by to bol omyl prirody). Mesacne tam bolo predtym asi 100 jazd!!! ako mesacnik (ak sa nic nezmenilo) ?
Majkl
Danny #3257: mňa to až tak neirituje, oveľa viac mi vadí napr. "THK,Tennis-squash centrum". Takýto reklamný názov zastávky by som nikdy nepovolil ani keby platili milión ročne...
Inak, skúsenosti z iných miest, napr. Prešova al. BA ukazujú, že dopravca môže pri určovaní názvu zastávky použiť trebárs aj fantáziu (že nazve zastávku Pod lesom - ak tam nič iné nie je) - alebo použije nejaký iný názov, povedzme zo základnej mapy SR - a tento vlastne časom zľudovie.