Reply on: mirkobb #28683:
Ja by som pre zmenu chcel vedieť, čo je na tvojom raňajšom príspevku pohoršujúce
Ja by som to nenazval len nejakým snom pre modré oči, ale pokojne aj niečím čo môže byť reálne... Však prečo nejsť do toho, ja v tom nevidím nič zlé... Ja viem tie financie, no keby sa poskladali sily, tak hádam by sa na niečo zmohlo...
Schuhu