Celé dlhé štyri roky som čakal na túto chvíľu, keď Vám sem v dnešný deň zas budem môcť niečo napísať.. ?
Ja by som to nenazval len nejakým snom pre modré oči, ale pokojne aj niečím čo môže byť reálne... Však prečo nejsť do toho, ja v tom nevidím nič zlé... Ja viem tie financie, no keby sa poskladali sily, tak hádam by sa na niečo zmohlo...
petrb90
hhhmmmm