Reply on: brefos #28604:
To by bolo, keby tu jazdilo nejaké RTO s vlekom v nátere DPM BB na historickej okružnej linke č. 0 z Námestia SNP. Príp. aj s EMTestami... To by bola nádhera... 
Ja dúfam, že po stabilizácii súčasných pomerov sa bude riešiť aj táto otázka. V prípade zrealizovania tohto plánu som ochotný pomôcť aj ja.
brefos