Mame tu po meisacoch odpoved na oatzku na meskom fore v oddeleni doprava.
Vážená Mária,
príspevky v sekcii "DOPRAVA V MESTE" na referáte dopravy a podnikateľských činností nie sú ignorované, sú denne sledované.
S poľutovaním sme však nútení konštatovať, že drvivá väčšina príspevkov má len charakter diskusie medzi prívržencami a odporcami dopravcov SAD Zvolen a.s., SAD B.Bystrica a.s. a DPMBB a.s., resp. medzi prívržencami a odporcami trolejbusov.
Prispievatelia sa pod svoje príspevky buď vôbec nepodpíšu, alebo uvedú svoj obľúbený krycí apokryf, alebo nezriedka dokonca uvedú aj meno niekoho iného.
Ako z názvu vyplýva, toto je diskusné fórum a mesto bude odpovedať len na konkrétne otázky občanov, ktorí požadujú konkrétnu informáciu. Doprava zdedená z roku 2006 je zložitý proces a na niektoré otázky nie je možné odpovedať "jednou vetou", a preto by sme radi mali takých diskutujúcich partnerov, ktorí uvedú svoje meno a adresu, aby sme im v prípade potreby mohli odpovedať aj obšírnejšie, na čo v internetovej diskusii nie je priestor.
Nemajte nám prosím, za zlé, ak v zmysle záverov z decembrového mestského zastupiteľstva nebudeme odpovedať na provokačné, urážlivé a nepodpísané príspevky.
Zároveň považujte túto odpoveď za poslednú, ktorou sme reagovali na príspevok anonymného autora.
MsÚ Banská Bystrica
Mária
ostanem bez komentara. ?
Vážená Mária,
príspevky v sekcii "DOPRAVA V MESTE" na referáte dopravy a podnikateľských činností nie sú ignorované, sú denne sledované.
S poľutovaním sme však nútení konštatovať, že drvivá väčšina príspevkov má len charakter diskusie medzi prívržencami a odporcami dopravcov SAD Zvolen a.s., SAD B.Bystrica a.s. a DPMBB a.s., resp. medzi prívržencami a odporcami trolejbusov.
Prispievatelia sa pod svoje príspevky buď vôbec nepodpíšu, alebo uvedú svoj obľúbený krycí apokryf, alebo nezriedka dokonca uvedú aj meno niekoho iného.
Ako z názvu vyplýva, toto je diskusné fórum a mesto bude odpovedať len na konkrétne otázky občanov, ktorí požadujú konkrétnu informáciu. Doprava zdedená z roku 2006 je zložitý proces a na niektoré otázky nie je možné odpovedať "jednou vetou", a preto by sme radi mali takých diskutujúcich partnerov, ktorí uvedú svoje meno a adresu, aby sme im v prípade potreby mohli odpovedať aj obšírnejšie, na čo v internetovej diskusii nie je priestor.
Nemajte nám prosím, za zlé, ak v zmysle záverov z decembrového mestského zastupiteľstva nebudeme odpovedať na provokačné, urážlivé a nepodpísané príspevky.
Zároveň považujte túto odpoveď za poslednú, ktorou sme reagovali na príspevok anonymného autora.
MsÚ Banská Bystrica
Mária
ostanem bez komentara. ?
Agent007
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=23491&idg=149&gi=40&gn=20&gs=e&gsd=