Reply on: adrive #28238:
Tiež sa mi to občas stáva. Inak by tu bolo viacej bonzov na obidvoch dopravcov. Proste si to človek v tom zhone nevšimne, najmä ak je iba svedkom.
Osobne sa divim, ze robis charitu a nejdes do nejakej normalnej firmy. Vodicov je stale nedostatok.
BZUCO
pozrel som sa na tejto stranke do: vozidla /evidencny stav.
A to mi chces vazne tvrdit ze najstarsi autobus co ste dotrepali zo ciech ma 9 rokov?
Robis si srandu so mna?