Reply on: Flying #27624:
Toto je úbohé tvrdenie, keďže sám dobre vieš, že počet cestujúcich sa v X linkách po ďalšom zlacnení významné nezvýšil. Takže to bol z Vašej strany dosť blbý krok, lebo X linkami jazdia stále rovnakí ľudia, ktorí by nimi jazdili aj bez zlacnenia. Takže ste dosiahli len to, že kým za bežné cestovné jazdili dajme tomu 30 ľudia, tak teraz za tretinovú cenu jazdia 45, čo je úbohý výsledok. Takže znížte cenu lístka o ďalšiu polovicu a možno Vám za cenu 1/6 pôvodného lístka bude chodiť 2x viac ľudí 
Naopak sa mi zdá, že trolejbusy chodia čoraz viac plnšie.
xdeimosx
Včera som videl ako autobus prešiel psíka. Šesť hodín umieral na následok šoku, že ho prešiel! smrk