Reply on: Flying #27624:
Toto je úbohé tvrdenie, keďže sám dobre vieš, že počet cestujúcich sa v X linkách po ďalšom zlacnení významné nezvýšil. Takže to bol z Vašej strany dosť blbý krok, lebo X linkami jazdia stále rovnakí ľudia, ktorí by nimi jazdili aj bez zlacnenia. Takže ste dosiahli len to, že kým za bežné cestovné jazdili dajme tomu 30 ľudia, tak teraz za tretinovú cenu jazdia 45, čo je úbohý výsledok. Takže znížte cenu lístka o ďalšiu polovicu a možno Vám za cenu 1/6 pôvodného lístka bude chodiť 2x viac ľudí 
Naopak sa mi zdá, že trolejbusy chodia čoraz viac plnšie.
expresbb
Re #27609 Flying: Tak sa teším na naše najbližšie stretnutie a na to meno.
Re #27608 Flying: Vidíš to, ako sa cestujúci odnaučili využívať hromadnú dopravu. Tým pádom aj služby v BB klesli. Prečo musia majitelia mesačníkov chodiť len dav krát. Napríklad môžu ísť večer na nákup do TESCA a pod. Nemusia ho využívať len na jazdenie do a z roboty prípadne školy. Čo sa týka mesačníkov. Prečo ich majú asi v BA, NR, Presove, KE, a na železnici?