tbc: díky, ale veď aj Ty si už určite hotový
Este neviem v akej podobe sa mi podari zverejnit navrhovane CP, ci v html alebo len vo Worde. Na pripadne internetove CP si treba pockat.
..hlave 14trky...a tak
.
Ide o to, ako dosiahnut aby kazdy cestujuci platil za kazdu jazdu. V Ziline sa nastupuje vsetkymi dverami, ale ak si dobre pamatam, kazdy si musi stiknut listok, resp. kartu. Dispecer v realnom case vie kde sa voz nachadza, kolko vezie ludi a kolko zaplatilo.
Petik
Kami, mas niekde vymyslene CP k tym alternativam? Kde sa na to mozem pozret?
Nebol by pri spojeni 26+24 problem s obsluhou Tatranskej ulice (kedze je jednosmerna), alebo to odtial neni daleko na ine zastavky?