Reply on: kocurik #26879:
Uvedenie tych autobusov by som uvital aj na strankach dpmbb, kde su pekne rozpracovane aj trolejbusy:) Nech je ta stranka kompletnejsia ? A ten nefungujuci odkaz co je na stiahnutie, tak tam by som dal vsetky tie veci v adobe ako licencie cestovne poriadky atd....:) Imhd nemam co vytknut super spracovana stranka ?
kocurik
-osobne by som s nimi zaviedol linky mhd-medzimesto: ulanka -zv volala by sa na uzemi mesta Y43+BB,ZV, alebo radvan-brezno Y2 BB+BR,hronsek -ruzomberok Y55 , A TAK.... pricom na uzemi mesta by platil cestovne podla mestkych tarif,z licenciou by nebol problem len linka mhd 2 by sa rozsirila na cestovny poriadok zo zastavkami celeho stredneho slovenska, ked moze sad zv tak preco by nemohol aj dpbb . DUFAM ZE ICH MHDBB NEPREDA,ALEBO NEOSTANU NIEKDE ODSTAVENE NAPOSPAS OSUDU,tie autobusy treba este vyuzit ... a diky za prehlad autobusov vozidla ,teraz je to tam dobre napisane ... treba kuknut ?