http://www.sme.sk/c/3634591/Fajcenie-v-restauraciach-a-baroch-zakazu.html
Su mesta a dediny, kde samosprava zakazala napr. konzumaciu alkoholu na verejnosti, fajcenie na verejnych miestach,v baroch a pod., tak preco by bystricka samosprava nemohla zakazat pohyb smradlavych "fajciacich" autobusov (na subeznych linkach s ekologickou dopravou) formou VZN, urcite by sa na to naslo dostatok poslancov(nezavisla alternativa a ini.), aspon by sa poslanco mohli rehabilitovat za svojich predchodcov, co tu tento dopravny marazmus spôsobili(z nich mnoho, co hlasovalo za SAD ZV) tam sedi este aj teraz. ? Tak nech sa v hlasovani predvedu, ako to myslia zo zivotnym prostredim v nasom meste a zdravim obcanov, co ich do poslaneckych lavic zvolili..?!
Su mesta a dediny, kde samosprava zakazala napr. konzumaciu alkoholu na verejnosti, fajcenie na verejnych miestach,v baroch a pod., tak preco by bystricka samosprava nemohla zakazat pohyb smradlavych "fajciacich" autobusov (na subeznych linkach s ekologickou dopravou) formou VZN, urcite by sa na to naslo dostatok poslancov(nezavisla alternativa a ini.), aspon by sa poslanco mohli rehabilitovat za svojich predchodcov, co tu tento dopravny marazmus spôsobili(z nich mnoho, co hlasovalo za SAD ZV) tam sedi este aj teraz. ? Tak nech sa v hlasovani predvedu, ako to myslia zo zivotnym prostredim v nasom meste a zdravim obcanov, co ich do poslaneckych lavic zvolili..?!
Budu sa kontrolovat listky. 
draxter
a) ja som na MsÚ bol už niekoľkokrát, dokonca hneď ešte u pána Snopka /viď moje staršie a staré príspevky/, ke´d tomu "velil"
b) na MôJ PODNET začala na L42 jazdiť karosa mestského typu, na môj podnet bola vykonaná kontrola, ktorá zistila porušenie v nasadzovaní prímestského busu /viď príspevok na stránkach mesta/
c) mám toho oveľa viac na práci /na rozdiel od iných/, aby som každú chvíľku niečo riešil na MsÚ, hoci pravidelne žiadam o informácie
Nehnevaj sa TY na mňa, keď môžem, priložím ruku k dielu. Keď sa nedá, poukážem na nedostatky. Ale rozhodne NEMLÁTIM SLAMU NA PRÁZDNO.
Takže dúfam, že po tomto ma pochopíš, že nie ja som z tých pravdupovediac mnohých tlčhúb... ?