Reply on: expresbb #26018:
Ale veď je to SAD ZV, tak ja osobne sa nad tým "Ú" ani nepozastavujem. Podobných prípadov je v BB viac ("Belušova" s jedným "l", architekt Emil Belluš by sa asi urazil).
Bolo to vsak v roku 2006, takze asi sa to uz zmenilo.
Patriot
Re #26005 810zssk: Keď sa má spustiť linka trolejbusov tak oznam býva a pokiaľ oznam neni, tak si treba logicky pozreť dátum platnosti.
AD linka 2 - neviem či náhodou nechodí oboje (aj 2 aj X2) pretože majú povinnosť robiť L.2 v rámci MHD. To že si pridali prímestskú linku po tej trase by sa toho nemalo týkať.
AD sobotné stretnutie vo vozovni: Bolo spomenuté niečo špeciálne? Kto tam vlastne bol a ako to prebiehalo? Nebodaj by aj dáke foto a pod. bolo.... napíšte niekto PLS