Reply on: Habibi #25212:
Ďakujem pekne všetkým. Darček je to skutočne krásny, len medzi nami. Zase sa s tými trolejbusmi nemuselo čakať na moje narodeniny. (Alebo že by to bol Adriankov zámer? Mám poďakovať aj jemu?)
aj s nastupom na vsetky dvere a mesacnikmi
Petik
...
Hejtmanství již v minulosti udělilo několikrát pokutu autobusovým dopravcům, mimo jiné v souvislosti s tím, že dotaci použili jiným způsobem, než jim ukládala smlouva.
http://ekonomika.ihned.cz/c1-22386220-cd-dostaly-poprve-pokutu-za-zpozdovani-vlaku