Reply on: Habibi #25212:
Ďakujem pekne všetkým. Darček je to skutočne krásny, len medzi nami. Zase sa s tými trolejbusmi nemuselo čakať na moje narodeniny. (Alebo že by to bol Adriankov zámer? Mám poďakovať aj jemu?)
aj s nastupom na vsetky dvere a mesacnikmi
S499.1023