Inak jazdia skúšajúce t-busy? Voľáko ich nevidieť ? A ten čo chodí po Bystrici s foťákom by už niečo sem mohol konečne pridať, najmä C744, B732, môže byť aj t-bus ak jazdí atď. ?
Ale nie je slusne sa rozpravat o platoch.
Netreba umelo ozivovat diskusiu. ?
.
Bystrican.
dal som otazku na vucbb na ich diskusia vcera pozrite sa na tu rychlu odpoved zda sa ze s tou licenciou to uz take rychle nebude....zeby dalsich 30dni?? ?