Reply on: Robo #24517:
A prečo len zamestnanci dopravných spoločností ?? ? Tak potom nech si všetci napíšu kde sú zamestnaní /po prípade nezamestnaní/ nie?? Žiadna diskriminácia tu nebude !! A ja teda navrhujem do nicku doplniť aj č.OP, bydlisko, obvod hrudníka ak informácie tak všetky nie ?? ? ? ?
Ten plat by ste tiez mohli zverejnit.
Robo
mam pocit, ze pre objektivitu tohto fora by pozitivom bolo, aby kazdy diskutujuci, ak je zamestnancom niektorej z banskobystrickych dopravnych spolocnosti, napisal si to vedla svojho nicku ? a nemuseli by sme sa castovat analnymi vyrazmi