Reply on: Habibi #24065:
Jedna vec sú reči, druhá vec skutky. Pokiaľ viem, zatiaľ máme na Slovensku "až" tri tie špeciálne vozidlá na vykonávanie technickej kontroly a to v BB, TT a PO. Či je to dosť, to nech posúdí každý sám. Teraz kvôli médiam sa možno urobí zopár kontrôl za účastí ministra, aby sa akože niečo robilo. Ale toto "nadšenie" podľa mňa rýchlo upadne.
mimi
http://spravy.pravda.sk/kalinak-policia-sa-zameria-na-stav-autobusov-f30-/sk_domace.asp?c=A070904_135807_sk_domace_p23
PS: som zvedavy ako chcu fyzicky kontrolavat technicky stav autobusov....