http://www.ta3.com/sk/reportaze/54308_za-hrinovou-stala-vazna-dopravna-nehoda-autobusu-4-mrtvy
A tomu to sa hovorí bezpečná autobusová doprava.
A tomu to sa hovorí bezpečná autobusová doprava.
By povedal istý nemenovaný pán.
Tak zajtra na stretku.
2008
Dokonca to vyzerám že sa ani nemusím unúvať do pokladne, lebo stačí doklad, čo som si vytlačil na tlačiarni.
Tak už len dúfam, že v pondelok nebudú upchaté koľajnice na príjazde do Bratislavy, xi, xi, xi...
Príjemné nalievanie sa! ?