Reply on: 2008 #23371:
No zistuj. Odporucam si zistit, kto je majitelom domeny IMHD a napisat mu mail s touto otazkou. Ja ti ale odpoviem hned a zanho: Pretoze nie je dost ludi, ktori by zvolensku podstranku tvorili a nie je dost ludi, ktori by ju citali.

LUK
Re #23382 Danny: 1) to nie je slovenská mutácia, ale slovenská doména
2) ju má už pekne dávno...
3) potvrdzujem ono vozidlo na L80...