Rad by som upozornil na potesujuci fakt, ze stranka www.dpmbb.eu uz ma aj SLOVENSKU MUTACIU .sk 
A este jeden dnesny postreh: SADZV sa asi rada predvadza ich super modernou 20 rocnou Karosou :))) Dnes si ju mohli navsetvnici vychutnat na linke 80 ?

A este jeden dnesny postreh: SADZV sa asi rada predvadza ich super modernou 20 rocnou Karosou :))) Dnes si ju mohli navsetvnici vychutnat na linke 80 ?
JJ
Za 1) neoznamil som, ze SAD BB nedostalo od mesta ani korunu, ale DPMBB.
Za 2) hovorime o prevazdke a prevadzkovych dotaciach a nie o kapitalovych.
Za 3) DPMBB tieto peniaze - dotaciu ziskavalo do roku 2004, takze spajat to so sucasnym stavom sa absurdne
Za 4) Hovorit o tom, ze do DPMBB sa, citujem: "tlacia peniaze" je teda loz ako svet, lebo z verejnych penazi z Mesta BB do DPMBB nesla ani koruna.
Ale ako som uz povedal - prave si nam predviedol, ako sa da elegantne prekrutit skutocnost