Reply on: Petik #22882:
velmi rad by som tie mapy vidiet... na imhd ten clanok moc nie je dobry napad, sice je to tiez druh drahovej dopravy, ale ineho charakteru. Nevies ci sa jednalo o jdeno alebo dvoj sedacky??? O lanovke na Srnkovu viem, ale vsetko nasvedcuje tomu, ze to je len mytus, nie realita.
Papyr
Jaj
banda tupych hlav
poviem bez obav
nasadili nas
zname radia
a DJ Adrian
uz nad tym duma
a mysli si o nas
a iste pravdu ma
(Horkyze slize - Banda tupych hlav)
Re #22859 mirkobb: Keby som bol u vas, tak tam zajdem a dam mu francuzaka pred kamerami, aby sa verejne znemoznil