Na tu elektrifikáciu je zatiaľ pri dnešných výkonoch na tejto trati zbytočne vyhadzovať peniaze. Nutnejšie je dať do poriadku trať Zvolen - Košice,ktorá je podstatne významnejšia !!! Dúfam,že si to železnice uvedomujú , ale ak nie tak im to pripomeniem .Dosť bolo rozhadzovania aj naších peňazí .
.
maros
len dnes som objavil tuto stranku na nete a musim povedat ze je super vsetky info co potrebujem na nej najdem
zelam vela uspechov jej tvorcom
s pozdravom
maros