Reply on: 2007 #22320:
hej TY, počúvaj... !!! Ak si to myslel zo srandy, tak to beriem ? Ale ak je na to čo i len trochu pravdy, poviem Ti toto: je to úbožiak, ktorý nevie nikde prísť, keď sa sľúbi, všetkých len využíva vo svoj prospech, a ak z toho nemá mať nič, tak sa tvári, že o ničom nevie.
Na jediné stretnutie nevie prísť včas, ešte aj keď si on povie kedy a kde, sľubuje, že je na ceste, a potom ani nepríde a zavolá, že mu to nejak nevyšlo.
Ak tento Ander z Balkónu vie zistiť čo i len jediný Nick, tak len:
a) náhoda je blbec
b) poruší zákon /a nie jeden, ? /
c) má rovnako krepých zerglingov okolo seba ?
Patriot
1, trolejbusy bezvýhradne áno - 50% ľudí
2, trolejbusy, áno, ale vykurovať a aj nové t-busy - 49,9999% ľudí
3, trolejbusy nie - Sad zv a rtv
Ja sám poznám cca 10 ľudí ktorí mhd prestali používať, ale ak budú trolejbusy tak zasa začnú.
BTW tí ľudia čo na rtv vraveli nie boli buď z okrajových častí a t-busy nevyužívali alebo nevyužívali mhd vôbec (pýtali sa keď nakladali veci do auta) alebo sú to mimobystričania - tí sa nerozumejú do toho. A JJ má pravdu, radu na nich!